Wróć do Dla dzieci

Legenda o Narvilu | Książka dla dzieci

Witaj w magicznym świecie "Legendy o Narvilu" - urokliwej książki dla dzieci, która zachwyci zarówno małych jak i dużych czytelników.

„Legenda o Narvilu” autorstwa Izabeli Biernat z Baśniowej Mowy przedstawia historię małego księcia Narvila, przed którym zadanie uratowania swej ukochanej krainy – Daliny. Dalinę pochłania pustynia. Ta fizyczna, związana z suszą, ale i duchowa, bo w świecie Narvila powszechnym staje się pustka, a brak miłości, wiary i nadziei staje się plagą. Jedynym lekiem na całe zło może stać się właśnie książę Narvil. Bo jak przepowiadają stare księgi, tylko niewinne, pełne nadziei i radości, dziecięce serca, mogą ocalić świat przed zagładą….

Zanurz się w fascynującej fabule, gdzie spotkasz różnorodne postaci, które wprowadzą Cię w świat przygód, a przepiękne ręcznie malowane ilustracje pomogą Ci odnaleźć magiczny klimat baśni i legend. Książka przekazuje także ważne wartości i morały, które pobudzą do refleksji i wzbogacą wyobraźnię Twojego dziecka. Każdy przeczytany rozdział stanie się cennym doświadczeniem. 

Kupując książkę wspierasz dzieci w potrzebie, ponieważ dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom Happy Kids.

30 PLN

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić