Wróć do Vouchery

Voucher 1000

Nie wiesz co kupić ukochanej osobie? Jest na to idealne rozwiązanie – voucher kwotowy do wykorzystania na usługi Hotelu Narvil. Prezent idealny dla każdego: wielbicieli wygodnych łózek, amatorów wybornej kuchni lub miłośników Spa.

Voucher może być wykorzystany na dowolne usługi lub produkty hotelowe, m.in. na:

  • noclegi,
  • gastronomię,
  • rekreację,
  • usługi spa.

W przypadku realizacji vouchera na nocleg obowiązuje cena dnia w dniu zakładania rezerwacji. Vouchery wydawane są z ważnością 12 miesięcy. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne. Wszelkie dokonane przedpłaty dotyczące niewykorzystanych voucherów nie są zwracane.

Wartość vouchera należy wykorzystać podczas jednej wizyty w hotelu, z możliwością korzystania z różnych usług. Aby wykorzystać voucher należy dokonać rezerwacji wybranego terminu. W tym celu prosimy o kontakt z Recepcją pod numerem +48 22 566 10 00 lub mailowo na adres: rezerwacje@hotelnarvil.pl. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Hotelu. Voucher należy okazać w oryginalnej formie w Recepcji w dniu przyjazdu. Należność za dodatkowe świadczenia powinna zostać uregulowana gotówką lub zagwarantowana kartą kredytową. Vouchery w formie papierowej są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych od zakupu.

1000 PLN

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić