2021-03-22

Okaż dobroć! Narvil wspiera Centrum Integracji Społecznej


Święta to czas, kiedy jesteśmy blisko - nawet jeśli spędzamy je na odległość, nasze myśli są zawsze przy bliskich. Okazujemy sobie dobroć, wierząc, że przekazywane pozytywne czyny wrócą i do nas. W trudnych chwilach, których wszyscy doświadczamy, są osoby, które o swoją przyszłość muszą zatroszczyć się jeszcze bardziej. W tą Wielkanoc pomyślmy o inicjatywach, które wspierają osoby szczególnie narażone na społeczne wykluczenie. Hotel Narvil jest partnerem Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Markach, które jako podmiot ekonomii społecznej inicjuje działania adresowane do osób bezrobotnych, oferując kursy przyuczające do zawodu, szkolenia, warsztaty oraz różnorodne formy wsparcia (pomoc psychologa, pracownika socjalnego, pedagoga, socjoterapeuty, doradcy zawodowego).

Jednym z działań Centrum Integracji Społecznej są warsztaty twórcze, które pozwalają na odnalezienie w sobie pokładów kreatywności. Efektem działań uczestników są niepowtarzalne ręcznie wykonywane produkty. Serdecznie zachęcamy do ich zakupienia poprzez stronę fundacji: www.otwarteserce.pl/sklep

To ogromnie ważne, że uczestnicy warsztatów mogą poczuć, że ich działania przynoszą również innym wymierne korzyści i mogą czerpać radość z wykonywanej pracy. Dochód ze sprzedaży towarów i usług umożliwia prowadzenie Centrum Integracji Społecznej. Kupując produkty CIS, wspierasz ekonomię społeczną, która obok celu gospodarczego, stawia na rozwój człowieka.

 

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić